Skip links

Kontakt

Odległość nam niestraszna

Napisz lub

Zadzwoń

Masz pytanie dotyczące naszej oferty. Skontaktuj się z naszym biurem Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Polska

Patryk Drężek
tel +48 730 100 802
Patryk@apoz.pl

Polska

Magda Dmitruk
tel +48 730 802 111
Magda@apoz.pl

Polska / Europa

Anna Łępicka
tel +48 730 100 129
A.Lepicka@apoz.pl

Niemcy / Czechy

Tomasz Zieliński
tel +48 730 806 111
Tomasz@apoz.pl

Export / Rosja / Ukraina

Marlena Mierzejewska
tel. +48 730 129 100
Marlena@apoz.pl

Niemcy

Wojciech Król
tel +48 730 100 803
Wojtek@apoz.pl

Dyrektor sprzedaży

Tomasz Zieliński
tel. +48 730 806 111
Tomasz@apoz.pl

Logistyka / Dyr. Generalny

Bogusz Sienkiewicz
Tel +48 881 508 182
B.Sienkiewicz@apoz.pl

Nowości

Paula Senderacka
Tel +48 730 508 333
Paula@apoz.pl

 

Kierownik Magazynu

Michał Świertoka
Tel +48 791 026 493

Kierownik szwalni

Izabela Dzieszko
Tel +48 602 188 079
Iza@apoz.pl

Grafik

Justyna Marguła
Justyna@apoz.pl
tel +85 722 28 69

 

 

Operator drukani

Maciej Laszczkowki
Maciek@apoz.pl
tel +85 722 28 69

 

 

Chcesz odwiedzić nas osobiście zapraszamy do naszego magazynu w Białymstoku.

Nasz magazyn główny mieści się w Sowlanach (miejscowość obok Białegostoku) na ulicy Przemysłowej 5, kod pocztowy 15-528.

Serdecznie zapraszamy w godzinach 8:00 – 16:00. Znajdziecie nas w biurze od poniedziałku do piątku. Szwalnia oraz produkcja działa w innych godzinach.

Poniżej dane do płatności:
PLN (mBank)
09 1140 2004 0000 3502 7754 3534
Euro (mBank)
23 1140 2004 0000 3412 0653 7551
BIC/Swift: BREXPLPWMBK

Magazyn