Skip links

Aktualnie poszukujemy

Miejsce pracy: Swolany (Białystok)

Firma APOZ zatrudni SZWACZKĘ do szycia produktów/zabawek dziecięcych.

Wymagania:
-umiejętność szycia
-dobra organizacja czasu pracy
-zaangażowanie
-mile widziane doświadczenie w szyciu produktów/ zabawek dziecięcych

Oferujemy
-atrakcyjne zarobki
-umowę o pracę
-prywatną opiekę medyczną
-praca w godz 7-15 od pon. do pt.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV + kilka słów o sobie na maila bok@babysteps.pl w tytule KRAWCOWA.

Miejsce pracy: Białystok

Producent tkanin dziecięcych APOZ sp. z o.o.szuka przedstawiciela handlowego – na rynki zagraniczne.

Jeżeli czujesz się dobrze w sprzedaży, a nawiązywanie nowych kontaktów przychodzi Ci lekko, to ta praca będzie dla Ciebie. APOZ Sp. z o.o. jest producentem tkanin i dzianin. Specjalizujemy się w rynku dziecięcym który jest bardzo wdzięczny oraz miły w obsłudze. Producenci dzięki naszym materiałom tworzą nieszablonowe kolekcji kierowane do najmłodszej grupy odbiorców.

Poszukujemy handlowców na rynki zagraniczne oraz Polskę.

Opis stanowiska:

pozyskiwania nowych klientów
budowanie dobrych relacji z klientami
praca biurowa

Wymagania:

wykształcenie wyższe
łatwość nawiązywania kontaktów
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub czeskiego
bardzo dobra organizacja pracy
zaangażowanie

Co oferujemy:

atrakcyjny system wynagrodzeń
(umowa o pracę + premia od obrotu)
umowa o pracę
prywatna opieka medyczna
praca w godz. 8-16 pon – pt

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV + kilka słów o sobie na maila hello@apoz.pl o temacie wiadomości „Handlowiec”

Miejsce pracy: Białystok (sowlany)

Producent tkanin dziecięcych APOZ sp. z o.o. szuka operatora drukarki przemysłowej.

Obsługa włoskiej drukarki Reggiani
Podmiana materiałów oraz realizacji zamówień
Codziennie prace konserwujące

Wymagania:

dokładność i sumienność

praca 2 zmianowa

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV + kilka słów o sobie na maila hello@apoz.pl o temacie wiadomości „Drukaż”