Kontakty

Nebojíme se vzdálenosti

Máte dotaz ohledně naší nabídky? Kontaktujte naši kancelář.
Pracujeme od pondělí do pátku 800-1600

+48 85 722 28 69
  • Magda Dmitruk
    Specialista prodeje

    +48 730 802 111
    magda@apoz.pl

    Polsko
  • Mateusz Suprunowicz
    Specialista prodeje

    +48 730 100 802
    mateusz@apoz.pl

    Polsko
  • Rafał Sieklucki
    Specialista prodeje

    +48 730 100 803
    rafal@apoz.pl

    Polsko
  • Anna Łępicka
    Obchodní manažer

    +48 730 100 129
    a.lepicka@apoz.pl

    Polsko / Evropa
  • Tomasz Zieliński
    Obchodní ředitel

    +48 730 806 111
    tomasz@apoz.pl

    Polsko / Evropa
  • Emil Gorbacewicz
    Specialista prodeje

    +48 730 307 999
    emil@apoz.pl

    Evropa
  • Konstanty Jankowski
    Specialista prodeje

    +48 730 129 100
    k.jankowski@apoz.pl

    Východní země
  • Joanna Sienkiewicz
    Specialista prodeje

    +48 730 828 333
    joanna@apoz.pl

    Německo
  • Paulina Waczyńska
    Specialista prodeje

    +48 730 331 222
    paulina@apoz.pl

    Francie
  • Bogusz Sienkiewicz
    Generální ředitel

    +48 881 508 182
    b.sienkiewicz@apoz.pl

    Doprava / Logistika
  • Aneta Hackiewicz
    Mladší specialista nákupu

    +48 730 100 183
    aneta@apoz.pl

    Nákup
  • Hubert Walejewski
    Vedoucí skladu

    +48 85 722 28 69

    Vedoucí skladu
  • Justyna Marguła
    Grafik

    +48 85 722 28 69
    grafik@apoz.pl

    Tískárna
  • Maciej Laszczkowski
    operátor tiskárny

    maciek@apoz.pl

    Tískárna
  • Michał Świertoka
    operátor tiskárny

    michal@apoz.pl

    Tískárna
  • Paula Senderacka
    Ředitel kreativního oddělení

    +48 730 508 333
    paula@apoz.pl

    Nowości
  • Dominika Aniołkowska
    Grafik

    dominika@apoz.pl

    Grafik
  • Krzysztof Szepietowski
    Vedoucí IT oddělení

    krzysztof@apoz.pl

    IT e-shop
  • Agnieszka Chrabołowska
    Vedoucí kanceláře

    faktury@apoz.pl

    HR / mzdy

Chcete nás osobně navštívit?

Zveme vás do našeho skladu v Białymstoku

Náš hlavní sklad se nachází v Sowlany (město vedle Białystoku) na adrese Przemysłowa 5, Hala E1, PSČ 15-528.

Srdečně vás zveme od 8:00 do 16:00. Pracujeme od pondělí do pátku. Šicí dílna a tiskárna mají jinou pracovní dobu.

Platební údaje níže:
PLN (mBank)
13 1140 1775 0000 3361 6800 1001
Euro (mBank)
29 1140 1775 0000 3361 6800 1004
Swift / BIC: BREXPLPWXXX