Kontakt

Kontakt

Nem félünk a távolságtól

Kérdése van ajánlatunkkal kapcsolatban? Lépjen kapcsolatba irodánkkal.
Lépjen kapcsolatba irodánkkal. Hétfőtől péntekig reggel 800és délután 1600 óra között dolgozunk.

+48 85 722 28 69
  • Magda Dmitruk
    Értékesítési specialista

    +48 730 802 111
    magda@apoz.pl

    Lengyelország
  • Mateusz Suprunowicz
    Értékesítési specialista

    +48 730 100 802
    mateusz@apoz.pl

    Lengyelország
  • Rafał Sieklucki
    Értékesítési specialista

    +48 730 100 803
    rafal@apoz.pl

    Lengyelország
  • Tomasz Zieliński
    Értékesítési vezető

    +48 730 806 111
    tomasz@apoz.pl

    Lengyelország / Európa
  • Emil Gorbacewicz
    Értékesítési specialista

    +48 730 307 999
    emil@apoz.pl

    Európa
  • Paweł Milewski
    Értékesítési specialista

    +48 730 129 100
    pawel@apoz.pl

    Európa
  • Katarzyna Królik
    Értékesítési specialista

    +48 730 331 222
    kasia@apoz.pl

    Németország
  • Wojciech Olechna
    Értékesítési Manager

    +48 730 319 111
    wojtek@apoz.pl

    Németország / Európa
  • Agnieszka Misiewicz
    Értékesítési specialista

    +48 730 100 876
    agnieszka@apoz.pl

    Németország
  • Izabela Zielińska
    Értékesítési specialista

    +48 730 100 228
    izabela@apoz.pl

    Németország
  • Dóra Sáfrány
    Értékesítési specialista

    dora@apoz.pl

    Magyarország
  • Matej Kmec
    Értékesítési specialista

    +48 730 778 100
    matej@apoz.pl

    Szlovákia
  • Bogusz Sienkiewicz
    Vezérigazgató

    +48 881 508 182
    b.sienkiewicz@apoz.pl

    Szállítás / logisztika
  • Aneta Hackiewicz
    Junior beszerzési szakember

    +48 730 100 183
    aneta@apoz.pl

    Beszerzés
  • Tomasz Morawski
    Grafikus

    grafik@apoz.pl

    Nyomdai osztály
  • Maciej Laszczkowski
    Gépkezelő munkatárs

    maciek@apoz.pl

    Nyomdai osztály
  • Michał Świertoka
    Gépkezelő munkatárs

    michal@apoz.pl

    Nyomdai osztály
  • Paula Senderacka
    Kreatív igazgató

    +48 730 508 333
    paula@apoz.pl

    Hírek
  • Dominika Aniołkowska
    Grafikus

    dominika@apoz.pl

    Grafikus
  • Krzysztof Szepietowski
    IT osztályvezető

    krzysztof@apoz.pl

    IT osztály
  • Agnieszka Chrabołowska
    Irodavezető

    faktury@apoz.pl

    HR / pénzügy

Szeretne személyesen találkozni velünk?

Meghívjuk Önt a Białystoki raktárunkba

Fő raktárunk Sowlanyban található (egy város Białystok mellett), az E1 Hall Przemysłowa 5. szám alatt, irányítószám: 15-528.

Szeretettel várjuk Önt irodánkban, hétfőtől péntekig 8 és 16 között. A varró és a gyártási osztályunk különböző műszakokban dolgoznak.

Fizetési adatok az alábbiakban:
PLN (mBank)
13 1140 1775 0000 3361 6800 1001
Euro (mBank)
29 1140 1775 0000 3361 6800 1004
Swift / BIC: BREXPLPWXXX