Skip links

O nas

Tekstylia& Produkcja

Piękny design, delikatne i trwałe materiały. Pomagają naszym klientom budować swój biznes.

Apoz (wcześniej PlushMinky) powstało w 2012 roku. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca z bogatą ofertą tekstyliów dedykowanych przede wszystkim najmłodszym. Po kilku latach działalności wiemy, że nasze pragnienie stało się rzeczywistością. Pierwsze zamówienie opiewało na zaledwie kilka metrów. Obecnie rokrocznie nasza sprzedaż materiałów liczona jest w setkach kilometrów. Staliśmy się wiodącym importer oraz producentem w Polsce jak i Europie.

Magazyn
Logistyka
Nowości
Sprzedaż
Zarząd
Grafika
Szwalnia
Magazyn
Nasz zespół

Apoz tworzą ludzie

Staramy się stale rozwijać przez co nasz zespół z każdym dniem jest coraz większy. Aby produkcja i wysyłka przebiegała sprawnie firma podzielona jest na małe segmenty, takie jak: dział sprzedaży, logistyka i spedycja, dział nowości, dział graficzy oraz szwalnia.

Przyłącz się do nas
Produkcja & import

Jakość na pierwszym miejscu

Tworząc Apoz mieliśmy na uwadze przede wszystkim jakość. Wiemy, że nasze materiały będą służyły tym najbardziej wymagającym – dzieciom. Zadbaliśmy o to, by produkowany przez nas materiał posiadał certyfikat Oeko-Tex® lub „Bezpieczny dla Dziecka”. Tak jak materiały importowane takie jak minky czy velvet. O jakość dbamy na każdym etapie produkcji. To dzięki temu ponad 300 rodzajów tkanin, które oferujemy odznacza się wyjątkową miękkością, trwałością nadruku oraz wysoką gramaturą.

Niezmiennie
2014

Zaufaj nam i przetestuj naszą jakość. Wiemy że będą Państwo zadowoleni. Dzięki sprawdzonym dostawcom, i regularnej produkcji jesteśmy w stanie zaoferować produkt najwyższej jakości.

Wysłaliśmy ponad
1 600 000m