Apoz - textile

We fabric

dostarczamy materiały do biznesu

Piękny design, delikatne i trwałe materiały.
Pomagają naszym klientom budować swój biznes.

Nasza historia zaczęła się w Białymstoku w roku 2014 od importu 300m materiału. Dzisiaj jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i liderem branży w Polsce oraz w Europie. Nasza firma składa się z dwóch mocnych filarów: drukarnia tekstylna oraz import sprawdzonych materiałów.

Rocznie drukujemy ponad 500 000mb unikatowych wzorów. Zaś nasza łączna sprzdaż materiałów przekracza 3 mln metrów. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie i stale rozwijamy się, zwiększając sprzedaż, zasięg, liczbę klientów oraz pracowników.

5000+ Firm

W naszym portfolio mamy ponad 5000+ firm zaś ponad 1600 firm regularnie robi u nas zakupy.

31+

Nasze zamówienia wysyłamy do 31 krajów, oraz płynnie rozmawiamy po Niemiecku, Czesku, Polsku, Angielsku oraz Francusku.

500 000+

Rocznie drukujemy ponad 500 000 mb materiałów naturalnych oraz poliestrowych.

75+

Nasz zespół liczy ponad 75 osób a przestrzeń magazynowa wynosi powyżej 2200m2.

Dostarczamy materiały dla biznesu

x

Dropshipping

Sprzedawaj materiały online z apoz®


Mamy ogromną przyjemność poinformować Cię o naszej nowej i innowacyjnej ofercie dropshippingowej! Jesteśmy dumni, że jako pierwsi na rynku wprowadzamy tę nową możliwość, która pozwoli Ci rozwijać swój biznes online w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Dropshipping to przyszłość handlu internetowego, a my chcemy zapewnić Ci dostęp do tej wyjątkowej formy prowadzenia biznesu. Dzięki niej będziesz mógł sprzedawać różnorodne produkty bez konieczności przechowywania ich na stanie, co daje Ci większą elastyczność i oszczędność czasu oraz środków.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta dropshippingowa pomoże Ci zwiększyć zasięg i skuteczność Twojego sklepu internetowego. Zainteresowany?

Poznaj więcej szczegółów

Próbnik

Zamknij

Próbnik zawiera próbki wszystkich materiałów na jakich drukujemy.

Zamów darmowy próbnik materiałów