O apøz

Tekstylia&Produkcja

Piękny design, delikatne i trwałe materiały.
Pomagają naszym klientom budować swój biznes.

Poznaj APOZ

Apoz powstało 10 października 2014 roku. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca z bogatą ofertą tekstyliów dedykowanych przede wszystkim najmłodszym. Po kilku latach działalności wiemy, że nasze pragnienie stało się rzeczywistością.

Pierwsze zamówienie opiewało na zaledwie kilkaset metrów. Obecnie rocznie nasza sprzedaż materiałów liczona jest w milionach kilometrów. Staliśmy się wiodącym importer oraz producentem w Polsce jak i Europie.

Ten rok jeszcze trwa :) ale już teraz udało nam się zwiększyć zatrudnienie do 50 osób. Stworzyliśmy własny dział IT, wprowadziliśmy nowe maszyny do pakowania oraz co najważniejsze zwiększyliśmy moc produkcyjną x3 A to jeszcze nie koniec!
1800m2

Magazynu

50+

Zespół

1 216 000

Sprzedanych metrów

33

Krajów

Postawiliśmy ważny krok milowy w naszej firmie, rozpoczęliśmy własną produkcję tkanin i dzianin z wykorzystaniem włoskiej Maszyny marki Reggiani. Wykorzystujemy innowacyjną i ekologiczną metodę druku pigmentowego który zużywa znacznie mniej wody niż tradycyjny druk. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w europie z tak dużą maszyną produkcyjną w tej technologii. Rozszerzamy również swoją sprzedaż na kraje Europejskie, powiększając nasz zespół o wykwalifikowanych pracowników z różnymi językami.
1300m2

Magazynu

35

Zespół

985 203

Sprzedanych metrów

30

Krajów

Stworzyliśmy własną szwalnię, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad jakością naszych wyrobów. Sam proces wykonywania prototypów i pierwszych odszyć również mocno się skrócił. Inwestujemy w nasz zespół i stale cierpimy na brak miejsca :)
1 000m2

Magazynu

25

Zespół

537 235

Sprzedanych metrów

28

Krajów

Ten rok był rokiem pełnym importów i nauki dostaw z tak odległych krajów. Musieliśmy się przyzwyczaić że zamówienia musimy składać nawet z 6mc wyprzedzeniem. Ciężko było nam się przestawić aby w zimę myśleć już o lecie :)
435m2

Magazynu

13

Zespół

408 366

Sprzedanych metrów

22

Krajów

Magazyn, magazyn i jeszcze raz magazyn. W tym roku aż 3 razy zmienialiśmy swoje miejsce. Jest to problem który raczej nas cieszy, bo daje nam dodatkową motywację do działania. Niezmiernie nas raduje możliwość wprowadzania nowych produktów na rynek. A to właśnie przez nie tak kurczy nam się miejsce.
150m2

Magazynu

5

Zespół

189 586

Sprzedanych metrów

9

Krajów

Zakładamy spółkę Apoz, i tak naprawde to jest start naszej przygody z tkaninami. Dokładnie spółka została założona 9.10.2014. Swoją przygodę z materiałami rozpoczynamy z dzianiną minky importowaną z Chin w gigantycznej ilości 600m :) Rok pełen nauki, pokory... :)
90m2

Magazynu

3

Zespół

62 793

Sprzedanych metrów

5

Krajów

To dla nas ma znaczenie

GoodDesign = GoodBusiness

Wyznajemy zasadę że w każdym biznesie kwestia designu ma bardzo ważne znaczenie. Dlatego staramy się co dwa tygodnie tworzyć nowe kolekcje materiałów które pomogą naszm klientom stworzyć piękne kolekcje.

Wasz biznes to nasz biznes. To właśnie z naszymi materiałami tworzycie Swoje piękne produkty i kolekcje. Dlatego to dla nas tak istotne by ich jakość oferowanych przez nas materiałów była na najwyższym poziomie.