Zadbajmy o kolejne pokolenia

Dołącz do elitarnego grona ekologicznych firm!


Dodaj Eko odznakę EcoFabricPrint® na swoich materiałach reklamowych i pokaż klientom swoją troskę o środowisko

Co oznacza EcoFabricPrint®

Produkcja o nieznacznym zużyciu wody

W naszej produkcji ograniczamy używanie wody do maksymalnego miniumum. Woda używana jest w nieznacznej ilości do obmycia pasa produkcyjnego. Oosiągamy 95% wyższą wydajność produkcyjną niż w przypadku tradycyjnych metod druku.

Minimalizujemy odpady tekstylne

Druk na żądanie pozwala nam maksymalnie ograniczać produkcję odpadów tekstylnych w drukarni. Nie produkujemy tkanin i dzianin na zapas i zawsze drukujemy wyłącznie zamówioną przez klienta ilość materiałów.

Ekologiczne atramenty wodne

Nasze pigmenty składają się z 98% z wody, dzięki czemu są znacznie bardziej ekologiczne dla środowiska. Zaś same pigmentyu posiadają certyfikaty / atesty Oeko-Tex oraz Gots.

Pobierz paczkę z logotypem umieść go na Swojej stronie, metce produktu czy materiałach reklamowych

Czarny

Biały

<a href="https://apoz.to/zrownowazony-rozwoj/?utm_source=ecobadge&utm_medium=online&utm_campaign=eco" target="_blank" rel="noopener"> <img alt="custom packaging" src="https://apoz-landing-static.s3.eu-central-1.amazonaws.com/sustainability/eco-badge-black-white.png" /> </a>

Skopiuj kod na stronę

Zadbajmy
o pokolenia

x

Dropshipping

Sprzedawaj materiały online z apoz®


Mamy ogromną przyjemność poinformować Cię o naszej nowej i innowacyjnej ofercie dropshippingowej! Jesteśmy dumni, że jako pierwsi na rynku wprowadzamy tę nową możliwość, która pozwoli Ci rozwijać swój biznes online w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Dropshipping to przyszłość handlu internetowego, a my chcemy zapewnić Ci dostęp do tej wyjątkowej formy prowadzenia biznesu. Dzięki niej będziesz mógł sprzedawać różnorodne produkty bez konieczności przechowywania ich na stanie, co daje Ci większą elastyczność i oszczędność czasu oraz środków.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta dropshippingowa pomoże Ci zwiększyć zasięg i skuteczność Twojego sklepu internetowego. Zainteresowany?

Poznaj więcej szczegółów

Próbnik

Zamknij

Próbnik zawiera próbki wszystkich materiałów na jakich drukujemy.

Zamów darmowy próbnik materiałów