Skip links

Wszystko w 1 miejscu

Zamów przez B2B

Zamów materiały w naszej hurtowni B2B

Przejdź do hurtowni

Zamów telefonicznie

+85 722 28 69

Kontakt@apoz.pl

Nasi handlowcy chętnie pomogą w wyborze najlepszego materiału.

Zadzwoń lub napisz

Jak działa b2b?

Z racji dużej ilości materiałów, zachęcamy Państwa do rejestracji w naszej hurtowni B2B. Tam znajdują się wszystkie dostępne materiał wraz z cenami oraz warunkami zakupu. Wszelkie nowości również w pierwszej kolejności są dodawane na B2B.

Dostęp do hurtowni jest zastrzeżony. Operujemy głównie na rynku hurtowym. Proszę wejść na stronę www.b2b.apoz.pl Znajduje się tam przycisk o nazwie „zarejestruj się” proszę o wypełnienie znajdujących się tam pól. Nasze biuro po sprawdzeniu Państwa zgłoszenia aktywuje dostęp w przeciągu 24h.

Na naszej internetowej platformie istnieje możliwość zamawiania własnych nadruków. Znajdują się tam również wszystkie nasze materiały wraz z cenami i warunkami zakupów.

Minimalna ilość materiału jaki można kupić w naszej hurtowni to 5m jednego wzoru. Belki standardowo pakowane są po 30 lub 50m, w zależności od materiału.

Chciałbyś kupić tradycyjnie ?

Jeżeli nie chcą Państwo rejestrować się w naszej platformie B2B nic straconego. Prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym, chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Pomożemy w doborze materiału, przedstawimy ofertę cenową oraz prześlemy próbki.

Oczywiście, minimalna ilość zakupu w naszej hurtowni to 5m na wzór. Dobierzemy najbardziej korzystną ofertę dla Państwa.

Tak, standardowo po pierwszym kontakcie z klientem. Przesyłamy próbnik kolorystyczny bądź jakościowy interesującej klienta tkaniny.

Małe ilości nadajemy kurierem DPD, przy transportach pełno samochodowych oferujemy dla klienta własny transport.