Od dziecka kochasz rysowanie?

Zarabiaj na tym co Kchasz

Nie inwestuj środków & zainwestuj w siebie

Zarabiaj razem z apoz®

Cześć! Tu Adam Ożlański, założyciel apoz. Już od dzieciństwa fascynowałem się grafiką, rysunkiem i designem. Zawsze marzyłem o tym, aby z tym się związać na stałe. Niestety, komercyjne zlecenia często ograniczały moją twórczość. Stąd narodziło się apoz – miejsce, gdzie nie ma granic dla wyobraźni, a projekty realizujemy zgodnie z naszymi wizjami. Dzięki temu osiągnęliśmy sukces finansowy i teraz chcemy Cię w to zaangażować.

Jeśli pasjonuje Cię rysunek i jesteś kreatywnym SurfPatter designerem, dołącz do naszej społeczności! Wystaw swoje projekty na naszym portalu i zarabiaj wspólnie z nami. Za każdy produkt z Twoim wzorem otrzymasz 5% procent od wartości zamówienia. Czy to dużo czy mało... o tym powiem dalej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zależy nam na tym aby każda ze stron była zadowolona ze współpracy.

Klient aby miał dobre wzory, artysta aby w przyjemny sposób mógł zarobić na swoim talencie. Z tego powodu rejestracja artystów jest zamknięta i wymaga weryfikacji.


Istnieje wiele portali gdzie artysta może sprzedawać swoje wzory ale moim zdaniem jest tam jeden duży problem . Ilość artystów jest bardzo duża, wzory nie są weryfikowane przez co finalny klient ma problem ze znalezieniem wartościowych wzorów.

Zaś artysta z powodu dużej konkurencji zarabia niewiele bo cała sprzedaż rozkłada się na kilka tysięcy artystów.

U nas jest kompletnie inaczej.

 • Ograniczona ilość artystów

  W naszym portalu mamy limit artystów na dany kraj dzięki czemu praktycznie artyści mają gwarancję zarobku, a nasi klienci mają gwaracnję najwyższej jakości wzorów.

 • Intuicyjna platforma

  Cała sprzedaż odbywa się za pomocą platformy apoz.pl na bieżąco masz podgląd do swojej sprzedaży i prowizji jaką otrzymałaś.

 • Atrakcyjna prowizja

  Za każde zamówienie z Twoim wzorem otrzymasz od nas 5% jego wartości. Mała konkurencja artystów daje możliwość ciekawych zarobków.

 • Promocja artystów

  Chętnie chwalimy się artystami, naszymi klientami są klienci B2B oraz B2C często nasi klienci zgłaszają się do naszych artystów po wzory na wyłączność.

 • Międzynarodowa sprzedaż

  Nasze materiały sprzedajemy do całej Europy, aktualnie nasze paczki codziennie wysyłamy do 31 krajów a łączna sprzedaż liczona jest w milionach metrów.

 • Indywidualne podejście

  Naszym celem nie jest ilość tylko jakość, w każdym aspekcie :) Dlatego za proces kontaktu z artystami jestem odpowiedzialny osobiście (CEO Adam Ożlański). Każda współpraca ma charakter indywidualny.

Ile można zarobić?

To zależy od nas oraz troszkę od Ciebie


Nasza współpraca z artystami trwa od niedawna, ale już widzimy pewną zależność. Rzeczy jakie może wykonać artysta aby wzmocnić swoją sprzedaż.

Jakość wzorów

Jeżeli chcesz dodać na apoz tylko te wzory które Tobie zalegają to musze Cię zmartwić nie zarobisz dużo. Jeżeli zaś idziesz za trendami i dodajesz popularne motywy to znacznie zwiększasz szansę na dużą sprzedaż.

Zaangażowanie

Pochwal się naszą współpracą w mediach bardzo często to właśnie Twoi klienci szukają gdzie można kupić Twoje wzory na gotowych materiałach.

Przykładowe zarobki naszych artystów:

Aktualny stan artystów w systemie: 5
Stan na dzień 15.05.2023

1 626

Zysk w 82 dni
19,83€ | Dziennie

878

Zysk w 90 dni
9,76€ | Dziennie

698

Zysk w 67 dni
10,43€ | Dziennie

357

Zysk w 90 dni
3,97€ | Dziennie

Inwestujemy w Ciebie!
Co robimy aby Twoja sprzedaż była znacząca?

Codziennie pracujemy aby wasze wzory były dostępne międzynarodowo. Skupiamy się przede wszystkim na rynkach europejskich takich jak: Niemcy, Francja Wielka Brytania, Czechy, Polska czy Hiszpania.

Artysta odpowiada co wzory - My odpowiadamy za całą resztę. Codziennie nasz 56 osobowy zespół pracuje nad tym aby materiały docierały do 31 krajów w Europie. Inwestujemy znaczące środki w reklamę w takich miejscach jak Google Ads, Instagram czy Facebook. Od momentu gdy rozpoczęliśmy współpracę z artystami zredukowaliśmy dodawanie naszych wzorów o 90%, zostawiamy miejsce Wam na Waszą twórczość. Docelowo chcielibyśmy aby znajdowały się u nas tylko wzory właśnie artystów.

Naszymi odbiorcami są klienci detaliczni jak i producenci. Producenci często poszukują bezpośredniego kontaktu z artystą aby stworzyć wzór na wyłączność. Chętnie was łaczymy i wspieramy w komunikacji.

Seller Panel
Pełne statystyki sprzedaży dostępne online.

Wraz z aktywowaniem Twojego konta jako konta sprzedawcy. Otrzymujesz dostęp do SellerPanel. W aplikacji też możesz śledzić swoją sprzedaż, sprawdzić jaką prowizję otrzymałaś za dane zamówienie, zlecić wypłatę środków czy też pobrać rachunek do wypłat.

Wszystko dostępne jest online o każdej porze dnia. Wypłaty realizujemy w przeciągu 4 dni roboczych, nie musisz osiągnąć żadnego minimum aby dokonać wypłaty środków. Prowizja naliczana jest w momencie gdy zamówienie zmieni status na “wysłane”.

Dołącz do zespołu apoz® Aplikuj jako artysta

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

Dziękujemy za przesłanie chęci dołączenia do zespołu apoz®. Skontaktujemy się z Tobą na podany przez Ciebie adres e-mail.

Nasze wymagania

Zaangażowanie we współpracę

Aby współpraca była efektywna wymaga zaangażowania z obu stron. Dlatego prosimy Cię o dodanie informacji w Twoich mediach.

Minimum 10 wzorów na start

Aby efektywnie przedstawić artystę potrzebujemy kontentu, te 10 wzorów pozwala nam na efektywną reklamę.

Wysoka jakość wzorów

Zależy nam aby każda ze stron była zadowolona. Klient, Artysta i My. Dlatego tak ważna jest dla nas jakość grafik.

Wspólna społeczność

Naszą współpracę traktujemy jako relację biznesową z korzyścią dla każdej ze stron. Dlatego będzie nam miło jak dołączysz do Naszej społeczności, podzielisz się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

Zapraszam

Adam Ożlański CEO Apoz

Próbnik

Zamknij

Próbnik zawiera próbki wszystkich materiałów na jakich drukujemy.

Zamów darmowy próbnik materiałów