Kontakt

Kontakt

Odległość nam niestraszna

Masz pytanie dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z naszym biurem.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 800-1600

+48 85 722 28 69
  • Magda Dmitruk
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 802 111
    magda@apoz.pl

    Polska
  • Mateusz Suprunowicz
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 100 802
    mateusz@apoz.pl

    Polska
  • Rafał Sieklucki
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 100 803
    rafal@apoz.pl

    Polska
  • Anna Łępicka
    kierownik sprzedaży

    +48 730 100 129
    a.lepicka@apoz.pl

    Polska / Europa
  • Tomasz Zieliński
    dyrektor sprzedaży

    +48 730 806 111
    tomasz@apoz.pl

    Polska / Europa
  • Emil Gorbacewicz
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 307 999
    emil@apoz.pl

    Europa
  • Konstanty Jankowski
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 129 100
    k.jankowski@apoz.pl

    Kraje wschodnie
  • Joanna Sienkiewicz
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 828 333
    joanna@apoz.pl

    Niemcy
  • Agnieszka Misiewicz
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 100 876
    agnieszka@apoz.pl

    Niemcy
  • Paulina Waczyńska
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 331 222
    paulina@apoz.pl

    Francja
  • Dóra Sáfrány
    specjalista ds. sprzedaży

    dora@apoz.pl

    Węgry
  • Matej Kmec
    specjalista ds. sprzedaży

    +48 730 778 100
    matej@apoz.pl

    Słowacja
  • Bogusz Sienkiewicz
    dyrektor generalny

    +48 881 508 182
    b.sienkiewicz@apoz.pl

    Transport / logistyka
  • Aneta Hackiewicz
    młodszy specjalista ds. zaopatrzenia

    +48 730 100 183
    aneta@apoz.pl

    Zaopatrzenie
  • Tomasz Morawski
    grafik

    grafik@apoz.pl

    Drukarnia
  • Maciej Laszczkowski
    operator drukarni

    maciek@apoz.pl

    Drukarnia
  • Michał Świertoka
    operator drukarni

    michal@apoz.pl

    Drukarnia
  • Paula Senderacka
    dyrektor kreatywny

    +48 730 508 333
    paula@apoz.pl

    Nowości
  • Dominika Aniołkowska
    grafik

    dominika@apoz.pl

    Grafik
  • Krzysztof Szepietowski
    Kierownik działu IT

    krzysztof@apoz.pl

    Dział IT
  • Agnieszka Chrabołowska
    Kierownik biura

    faktury@apoz.pl

    Kadry / Płace

Chcesz odwiedzić nas osobiście?

Zapraszamy do naszego magazynu w Białymstoku

Nasz magazyn główny mieści się w Sowlanach (miejscowość obok Białegostoku) na ulicy Przemysłowej 5, kod pocztowy 15-528.

Serdecznie zapraszamy w godzinach 8:00 – 16:00. Znajdziecie nas w biurze od poniedziałku do piątku. Szwalnia oraz produkcja działa w innych godzinach.

Poniżej dane do płatności:
PLN (mBank)
13 1140 1775 0000 3361 6800 1001
Euro (mBank)
29 1140 1775 0000 3361 6800 1004
Swift / BIC: BREXPLPWXXX