Kontakt

Kontakt

Odległość nam niestraszna

Masz pytanie dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z naszym biurem.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 800-1600

+48 85 722 28 69
  • Jeśli jesteś stałym klientem

    office@apoz.pl
    +48 85 722 28 69
    +48 730 802 111

    Jeśli jesteś nowym klientem

    business@apoz.pl
    +48 730 100 803
    +48 730 100 802

    Polska
  • Bogusz Sienkiewicz
    dyrektor generalny

    +48 881 508 182
    b.sienkiewicz@apoz.pl

    Transport / logistyka
  • Aneta Hackiewicz
    młodszy specjalista ds. zaopatrzenia

    +48 730 100 183
    aneta@apoz.pl

    Zaopatrzenie
  • Tomasz Morawski
    grafik

    grafik@apoz.pl

    Drukarnia
  • Maciej Laszczkowski
    operator drukarni

    maciek@apoz.pl

    Drukarnia
  • Michał Świertoka
    operator drukarni

    michal@apoz.pl

    Drukarnia
  • Paula Senderacka
    dyrektor kreatywny

    +48 730 508 333
    paula@apoz.pl

    Nowości
  • Monika Leosz
    grafik

    m.leosz@apoz.pl

    Grafik
  • Krzysztof Szepietowski
    Kierownik działu IT

    krzysztof@apoz.pl

    Dział IT
  • Agnieszka Chrabołowska
    Kierownik biura

    faktury@apoz.pl

    Kadry / Płace

Chcesz odwiedzić nas osobiście?

Zapraszamy do naszego magazynu w Białymstoku

Nasz magazyn główny mieści się w Sowlanach (miejscowość obok Białegostoku) na ulicy Przemysłowej 5, kod pocztowy 15-528.

Serdecznie zapraszamy w godzinach 8:00 – 16:00. Znajdziecie nas w biurze od poniedziałku do piątku. Szwalnia oraz produkcja działa w innych godzinach.

Poniżej dane do płatności:
PLN (mBank)
13 1140 1775 0000 3361 6800 1001
Euro (mBank)
29 1140 1775 0000 3361 6800 1004
Swift / BIC: BREXPLPWXXX